سنگهای قیمتی در کوه

نمایان شدن کریستال ها و سنگ های قیمتی در خواب افراد بسیار اتفاق افتاده است. دیدن این اشیا در خواب ممکن است دلایل متعددی داشته باشد و درک این توصیف ها و دلایل می تواند برای ما مفید باشد و منجر به رشد فردی، درک عمیق نقاط ضعف و قوت و افزایش آگاهی شود.

یشم اعلی در میانمار یافت شده است و رنگ‌های متنوع آن عبارتند از بی رنگ، سفید، تمامی طیف‌های رنگ سبز، زرد مایل به سبز، قهوه‌ای مایل به زرد، قهوه‌ای، قرمز، نارنجی، بنفش، آبی (بسیار کمیاب) خاکستری و رنگ سیاه.

علاوه بر لازوریت، کلسیت (به شکل رگه هاى سفید)، سودالیت و پیریت (به رنگ طلایى) نیز از جمله عناصر تشکیل دهنده لاجورد هستند.

اگرچه بخشیدن کریستال یا سنگ قیمتی به دیگران در خواب خبر از این دارد که شما به طور ناحودآگاه به ضرر خودتان عمل می کنید، پس می بایست بیشتر مراقب تصمیمات خود باشید.

به همین دلیل برای تراش کاری الماس از دانش به خصوص، دستگاه‌های برش فوق حرفه‌ای و دقیق استفاده می‌شود.

طالبان تایید کرد که دو زن در جریان عملیات جستجوی خانه‌به‌خانه در هلمند کشته شده‌اند

خانه/نوشته‌ها/سنگ ها و کریستال ها/معنی کریستال ها و سنگ ها در رویا

در آثار باستانی تخت جمشید نیز جامی پایه دار از جنس یشم با کتیبه ای با نام خشایارشاه کشف شد که روی لبه آن به تعداد دوازده سر قو حکاکی شده است.

من یک سنگ هرمی شکل دارم که به رنگ سبز پر رنگ است که بدون هیچ چیز اضافی مانند سنگ دیگه ای هست و خالص

در گذشته پوشیدن این قبیل جواهرات برای نشان دادن دستاورد ها یا طبقه اجتماعی بوده است. اگر در خواب ببینید که اطرافیانتان هم از همین جواهرات به تن دارند می تواند به عنوان ترفیع رتبه یا مقام اجتماعی تعبیر شود.

خواب هایی که درباره آمیتیست میبینیم به طور کلی خواب های خوبی تلقی می شوند که ممکن است برای ما شانس خوب به همراه داشته باشند. اگرچه خوابی که در آن آمیتیست را گم کرده یا از دست بدهید یک هشدار به شمار می رود. اگر شما در یک سنگهای قیمتی در کوه رابطه احساسی هستید دیدن این قبیل خواب ها ممکن است خبر از خوشحالی و شادی در رابطه احساسی تان بدهد.

سنگ‌ها از دیر باز در بین اقوام گوناگون بشر از اهمیت بسیاری برخوردار بوده‌اند. دانش شناخت سنگ ها را سنگ شناسی می گویند.

مورد عجیبیه بهترین کار اینه که ببرید ازمایشگاه آزمایش کنند.

باید حضورا به یک کارشناس یا آزمایشگاه گوهرشناسی مراجعه بفرمایید.سنگ هایی مانند الماس، زمرد، یاقوت سرخ، یاقوت کبود و … به نام سنگ های گرانبها شناخته می شوند. این سنگ ها مثل طلا به خاطر زیبایی، دوام و کمیابی شان ارزشمند شده اند.سنگ های گرانبها از اواسط دهه ۱۸۰۰ میلادی در دو مجموعه « سنگ های قیمتی » و « سنگ های نیمه قیمتی » قرار داده شدند. اصطلاح سنگ های قیمتی برای الماس، یاقوت سرخ، یاقوت کبود و زمرد به کار می رود. الماس که سخت ترین کانی را دارد شکل متبلور کربن است. یاقوت سرخ و یاقوت کبود هر دو از شکل های مختلف کانی بسیار سخت دیگری به نام کروندوم تشکیل شده اند.زمرد از یکی از انواع کانی بریل درست شده که به سختی کروندوم نیست اما سخت تر از کوارتز است.

بقیه سنگ های گرانبها در مجموعه «سنگ های نیمه قیمتی» قرار داده شده اند. سنگ های نیمه قیمتی بیشتر از جنس کوارتزند.

از دسته سنگ های نیمه قیمتی می توان این موارد را ذکر کرد: عقیق، کهربا، آمتیست، آکوامارین، سنگ دلربا یا آونتورین، سنگ یمانی، کریزوکولا، سیترین، گارنت (حجر سیلان)، هماتیت، یشم، جاسپر، کهربای سیاه، کونزایت، لاجورد، مالاکیت، سنگ قمر، ابسیدین، انیکس (عقیق سیاه)، زبرجد، رودونیت، سنگ خورشیدی، چشم ببر، تانزانیت، توپاز، فیروزه، تورمالین.

بسیاری از سنگ های نیمه قیمتی دیگر هم هستند که در صنعت ساخت جواهرات و اشیای زینتی محبوبند.

http://rabingroup.ir/gemology/%d9%87%d9%85%d9%87-%da%86%db%8c%d8%b2-%d8%af%d8%b1-%d9%85%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%b3%d9%86%da%af-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%82%db%8c%d9%85%d8%aa%db%8c-%d9%88-%d9%86%db%8c%d9%85%d9%87-%d9%82%db%8c%d9%85/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “سنگهای قیمتی در کوه”

Leave a Reply

Gravatar